Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-18, 14:44   #79
Antinetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 88
Dot.: Polecane i nie polecane lokale: Warszawa i okolice

To i ja się dopiszę z własnych poszukiwań, choć nie wszystko już pamiętam a nie mam za bardzo jak wrócić do otrzymanych ofert (duuuużo ich było ).
1. Dom weselny w Wolicy - rozmowa z właścicielem ok, menu w kilku opcjach, mniej więcej 170-200 zł, zaplecze w postaci pokoi do spania na ok. 20 osób. Samo miejsce jednak zupełnie mi się nie spodobało - kiepsko położone (zaraz za płotem są jakieś bloki), fatalny wystrój wnętrza i jakoś niespecjalnie czysto. Plus - scena dla orkiestry/zespołu.
2. Galop - bardzo fajna pani manager, dużo jedzenia w niezłej cenie (chyba 200 zł/os.), kilka sal, zależnie od liczby gości, styl rycersko-sarmacki. Bardzo dobre wrażenie, ale to nie mój klimat, więc nie wybraliśmy. Za to zamówiliśmy na moje urodziny tort, który okazał się pyszny, choć za 2 kg zapłaciliśmy niemało, bo blisko 200 zł.
3. Sala w Oxford Tower - właściciel sprawił na nas wrażenie cwaniaczka, poza tym sama sala wypadła słabo - okna prawie na ulicę, tylko na jednej ścianie, wnętrze dość ciemne, beznadziejne toalety rodem z głębokiego PRL-u. Podobały mi się fioletowe ściany, ale to był jedyny pozytyw. Menu z wyceną nie dostaliśmy, choć nam obiecywano.
4. Dom weselny Esencja - kiepskie otoczenie (jakieś hale), położony jak dla mnie na odludziu. Samo miejsce ładne, typowy dom weselny, bez nadmiernego kiczu, są miejsca noclegowe. To, co mnie zraziło - kiepskie menu i drogo (213 zł/os.), byliśmy tam przed ostatnim weselem w ub. roku - ponad godzinę przed przyjęciem na stołach stała już wódka, wino musujące dla gości też już było rozlane w kieliszki i wietrzało... Potrawy roznoszone na stoły wyglądały przeciętnie. Jak na taką cenę oceniam, że nie były jej warte.
__________________
Miłość to żaden film w żadnym kinie,
ani róże ani całusy małe, duże.
Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze...

22.09.2012

Edytowane przez Antinetka
Czas edycji: 2012-01-18 o 14:48
Antinetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując