Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Formuła 1 part II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-14, 16:41   #29
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Formuła 1 part II

Ejj no, a ja nic nie piszę, bo nasz wątek mi w subskrypcjach nie up'ował. Chciałyście się przede mną ukryć.

Cytat:
Napisane przez Bożenka89 Pokaż wiadomość
A co sadzicie o tym zdj? Bo ja jakos nie jestem do niego przekonana :P
http://m.onet.pl/_m/4addcce09f273d91...f108f8,5,1.jpg
Jakbym go nie 'znała', to powiedziałabym, że homo. (ale ładnie się ubrał. .)

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
schudłam 4 kg
Ja też chcę.

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
w ogóle jestem przerażona, nie ma Plot,Kaś,Nat pewnie się uczą,
Taa, zdziwiłabyś się.

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
dzisiaj leży sobie milka przede mną, a jak na nią patrze to chce mi sie żygać. to jest nienormalna sytuacja bo już dawno powinnam ją zjeść, jak zawsze to robiłam, a mi sie aż coś robi jak patrze na jedzenie. dziś rano wstałam i czułam się tak znużona moim życiem, że nie poszłam do szkoły, nie zważając na sprawdzian ani na nic. przecież to nie jest normalne zachowanie. od 2 tygodni piję codziennie magnez i żelazo i nadal się czuję jak czułam. a do tego tak cholernie mnie dobija fakt, że za kilka dni mam 18 a nawet nie mam kogo zaprosić bo wszystkich dookoło po prostu nie cierpię. nie znoszę tych ludzi, strasznie mnie denerwują i marzę by się wyprowadzić z tego gówna. i jeszcze wypadają mi włosy po prostu garściami, zawsze miała gęste i mocne a teraz jeszcze to mnie dołuje bo jak je myje to razem z wodą z prysznica lecą włosy, przecież to chore. fuj. nawet zapomniałam już jak sie pisze składne i sensowne zdania i jedyne co umiem to użalać się nad sobą. dno i metr mułu.
Angel, może zrób sobie badanie krwi?
Mi też ostatnio włosy wypadają. Po moim myciu cały wąż od prycznica jest w moich włosach.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując