Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko co chciałybyśmy wiedzieć ... cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 22:06   #80
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Wszystko co chciałybyśmy wiedzieć ... cz. 5

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Bez najmniejszego problemu.
Ale trafiliśmy na fantastyczne przedszkole, panie są naprawdę kochane, bardzo oddane swojej pracy. Wybrałam je z polecenia, a potem przypadkiem okazało się, że kilkoro dalszych znajomych ma lub miało dzieci i też bardzo chwalą.

To przedszkole integracyjne, sporo dzieci ma różne orzeczenia, panie mają chyba dwa razy więcej cierpliwości niż normalnie by miały , co mnie bardzo cieszy.

Obawiałam się, bo Igi jest wrażliwym panikarzem, do bardzo żywiołowym, a tu po prostu poszedł od pierwszego dnia beze mnie i już. Czasami zdarzają się łzy w szatni, ale to smutek z powodu samego rozstania, a nie jakiś strach przed przedszkolem, kiedy wychodzimy z domu życzy niani i bratu miłego dnia.

Z jedzenia się cieszę, bo tuż przed mieliśmy etap niejedzenia, na fali tych awantur zrobił się bardzo wybredny, marudny, już naprawdę było ciężko.
To super, oby tak dalej
Mój też wrażliwy panikarz, więc doskonale rozumiem obawy. Dobrze, że okazały się bezzasadne
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując