Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-10, 14:05   #85
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Ploty, plotki, ploteczki. Rozmowy w t(ł)oku i o wszystkim innym, cz. XVI

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Boli mnie tak kolano, że mam problem ze zgieciem, nie mówiąc już o kucaniu myślałam że wtedy to było nadwyrezenie ale to chyba coś poważniejszego
Tak jak Natuś pisała, tabletki przeciwzapalne i okłady lub maści. Jak nie będzie przechodzić, to idź do lekarza

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87070013]Tż pewnie pójdzie byle gdzie, jeśli nic się nie znajdzie niedługo. On studiował dziennie, dostawał przez parę lat stypendium, więc praca mu nie była niezbędna. Zresztą miał tyle nauki zawsze, że by nie miał kiedy pracować.

U mnie jest gorsza sytuacja z tym pójściem gdziekolwiek. Ja się bardzo długo dostosowuję do nowych miejsc, jestem straszna boidupa jeśli chodzi o cokolwiek. I praca z ludźmi typu McDonald's czy sieciówka odzieżowa całkiem odpada, dla mojego zdrowia psychicznego Więc zależy mi żeby to było coś na trochę dłużej niż parę miesięcy. Oczywiście wiem, że mogą mnie zaraz wyrzucić albo może mi się coś nie spodobać i odejdę. Ale trudno mi też szukać pracy z podejściem, że to tylko na chwilę, bo dla mnie każda zmiana to masa stresu. Patrzę też na pracę zdalną, bo to by chyba było idealne rozwiązanie dla mnie, ale na takie stanowiska są setki chętnych niestety.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Zorka, a próbujesz malutkimi krokami wychodzić ze swojej strefy komfortu? Wiem, że jest trudno, bo długo przerabiałam swoją nieśmiałość, ataki paniki, rumień na twarzy i nawet kiedyś jąkanie się. W pewnym momencie rozważałam terapeutę, ale postanowiłam sobie dać ostatnią szansę i jakoś naturalnie się udało. Z perspektywy czasu widzę, że stres przed ludźmi i wychodzeniem do ludzi bardzo mnie blokował pod kątem pracy. Teraz zupełnie siebie nie poznaję i najchętniej nakrzyczałabym na dawną siebie.

I nie dobijaj się, że jesteś beznadziejna! Ciągle się dokształcasz, inwestujesz w siebie! Wierzę, że znajdziesz się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i zrealizujesz swoje plany!
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora