Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezdzietne z wyboru - część VI :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-10, 23:30   #1244
9Joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 13
Dot.: Bezdzietne z wyboru - część VI :)

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
BTW dzisiaj po miesiącu zadzwoniła do mnie matka. Nie, żeby spytać jak sobie radzę, co u mnie, nie żeby mnie przeprosić.
Tylko żeby mi wypomniec, że mam dużo pieniędzy, a moja siostra nie, więc powinnam jej dać.
Ogólnie zadzwoniła, żeby mnie poinformować, że chrzest jest w październiku. Powiedziałam, że szkoda, ale mnie nie będzie, bo po 2 miesiącach pracy nie dostanę urlopu, żeby wrócić do Polski. Na co ona, że trudno, ale "chociaż prezent daj". Ja na to wtf, przecież im dałam prezent - matę edukacyjną. A matka, że no tyle? Ja mówię, że no tak, tyle. A ona, że zarabiam kupę kasy, a siostra ma same wydatki, żebym się nie wyglupiala, bo nie zbiednieje przecież, co to jest dla mnie 100 euro, a im pomoże.
No i jej powiedziałam, że zarabiam hajs, i to całkiem niezly (jak dla kogoś, kto zarabiał najniższą krajową w pl), ale zaqierdalam po 10 h dziennie na magazynie, wracam w środku nocy, czasem nawet nie mam kiedy zjeść. A ta w koło Macieju, co to dla ciebie 100 euro, przeciez możesz dać dziecku.
No i cóż, powiedziałam, że jak im brakuje hajsu, to pracy za granicą nie brakuje, przecież mąż może przyjechać. Na co moja matka uwaga... MĄŻ MA PRAWO JAZDY I KTO BĘDZIE Z DZIECKIEM DO LEKARZA JEŹDZIŁ
Na tą wiadomość się pożegnałam, i mam nadzieję, że przez kolejny miesiąc będzie obrazona i nie zadzwoni.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 współczuje takiej sytuacji z mamą. to przejściowe czy trwa już dłuższy czas?
Moja siostra ma takie podejścia jak Twoja mama. Przecież jak ja nie mam dzieci a mam kasę to powinnam inwestować w jej dzieciaki. Co z tego, że ona nigdzie nie pracuję a ja zapieprzam od 20 lat zazwyczaj w mega stresie. Jak mówię, że gdzieś wyjeżdżamy to lecą aluzje żebyśmy zabrali jej dzieci, a jak odmawiam to słyszę teksty że ja mam wakacje 10 razy w roku a jej dzieciaki tylko raz w roku mają taką możliwość itp. Strasznie mnie to wkurza.
Mój szwagier nie wie w jakim wieku są jego własne dzieci- przykładny tatuś.
Zaproponuj siostrze zrobienie prawka, to chyba lepsze od stałego uzależnienia się od faceta.
__________________
Uwielbiam być w związku małżeńskim. To takie wspaniałe, gdy znajduje się jedną wyjątkową osobę, którą chcesz denerwować przez resztę swojego życia.

Edytowane przez 9Joanna
Czas edycji: 2019-09-10 o 23:35
9Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując