Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-15, 13:35   #844
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Uniwersytet Wrocławski - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gothbath Pokaż wiadomość
Próg na ekonomie zawsze jest bardzo wysoki, znacznie wyższy niż na administrację. Nie powiem Ci dokładnie jaki, bo nie pamiętam jaki był rok temu, a nie mam już dostępu do listy. Jest tak dlatego, że osoby które składają podania na prawo w następnej kolejności często decydują się własnie na ekonomie (łudzą się, że nie ważne co, byle na WPAiE), sama tak zrobiłam hehe na szczęście rok temu dostałam się na prawo :P. W ten sposób masa tych co nie dostała się na prawo ląduje właśnie na ekonomi i skutecznie blokuje kierunek innym.

Swoją drogą, ja Ci radzę złożyć na Uniwersytet Ekonomiczny, wszędzie czytam i słyszę, że studiowanie Ekonomi na czymś innym niż Ekonomiku jest jak studiowanie Prawa na Politechnice - kompletnie bez sensu. Zastanów się na Ekonomicznym w Poznaniu, Wrocławiu, lub Katowicach. Jeżeli jesteś dobra z matmy, to lepszym rozwiązaniem będą Finanse i Rachunkowość. Niestety, ale kierunki takie jak Ekonomia, Socjologia, Politologia i Zarządzanie to obecnie fabryka bezrobotnych. Powodzenia!
Bezrobotnym można być po każdym kierunku.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując