Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-03-28, 09:53   #3773
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Marnowanie czasu mimo głowy pełnej planów - wspierajmy się!

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Ja muszę przyznać, że - odpukać - nic mnie nie łapie i nie złapało jak dotąd od lutego 2020 roku, kiedy chorowałam ostatni raz. Nie wiem z czego to wynika; chyba lepiej się odżywiam i więcej czosnku jem.


Ostatnio nawet nieźle mi idzie z francuskim, sporo robię - głównie duolingo, gramatyka i oglądam sporo filmików na yt w tym języku.


Czytam sporo.
Jedyne co jak zwykle mi nie idzie to ćwiczenia.
Ja przez rok pandemii nie byłam chora i nie pamiętam kiedy ostatnio (odpukac). Też uważam że ma wpływ na to lepsze odżywianie [emoji4]

Postraszylo mnie w tym tygodniu na szczęście. Naturalnie jadlam witaminy w postaci chleba z czosnkiem dzień w dzień itp i wszystko ok [emoji16] no oprócz bólu głowy który mam od ponad tygodnia i dziennie lykam mocne tabletki. Muszę jeszcze raz iść do neurologa

Ja Duolingo mam już ponad 60 dni 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja od 2 tygodni mam spory luz w pracy, a że pracuję z domu to wstaję koło 08:40 i nie mam absolutnie żadnych wyrzutów sumienia
Absolutnie nie miej [emoji16]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Ze spaniem mam w kratkę. Albo śpię cała noc albo budzę się po 4 i już wstaje do pracy powoli 🤷🏻☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Wczoraj pierwszy raz grałam w długodystansowa planszówke. Zagadnień milion ale ekstraaa🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując