Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Logistyka - informacje o kierunku, uczelniach i pracy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-22, 17:03   #217
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Logistyka - informacje o kierunku, uczelniach i pracy

Cytat:
Napisane przez Madrytka72 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że przedmiotów jest sporo, dużo laboratoriów i projektów( m.in technika cyfrowa, elektronika) . Ogólnie słyszałam, ze to chyba jedna z najtrudniejszych specjalizacji u mnie na wydziale. Tylko, że mam wrażenie, że idąc na nią to tak na prawde idę troche w ciemno, bo przeglądając oferty pracy to wszędzie poszukują logistyków
Idąc na studia szłaś w ciemno. No tak to już wygląda, że studia to tylko dodatek w tej chwili.
Najpierw pomyśl gdzie byś chciała pracować bo praca to po każdym kierunku i każdej specjalizacji się znajdzie jak ktoś wie co chce ze sobą zrobić po studiach.
I nie licz, że studia Ci cokolwiek zapewnią.
Dla porównania. U mnie, na informatyce inżynierskiej w dodatku nikt nie rozkładał i nie składał komputera. Co dla mnie jest paranoją bo ja to robiłam w technikum. A co to za informatyk co nie potrafi złożyć komputera? Żaden.
I tak jest z każdymi studiami. Chcesz się rozwijać to musisz też to robić poza uczelnią, nie ma innej opcji. Dyplom jeszcze nie zapewnia niczego. Taki los i takie czasy przyszły, że każdy głupi studia kończy.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując