Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opowiedz historię miłosną i wygraj!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-17, 21:03   #6
TanczacyElf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Opowiedz historię miłosną i wygraj!

Nie będę szukała pomysłów w świecie wyobrażeń, gdzie istnieją piękne historie miłosne - są one rzeczywiście ciekawe, ale mają jedną wadę - nijak się mają do rzeczywistości. Opowiem Wam więc swoją historię.
Wszystko zaczęło się w momencie, gdy skończyłam liceum i dostałam się na studia na kierunku filologia polska. Nie muszę raczej mówić, że nie jest to wymarzony profil naukowy dla mężczyzn. Znaczna część studentów na tym kierunku jest płci żeńskiej. Jednak nie przeszkodziło mi to znaleźć prawdziwą miłość.
Jeden z chłopaków z mojego rocznika wygrał bilety do kina. Ponieważ nie miał kogo wziąć ze sobą, zaprosił mnie. I od tego zaczęła się nasza przygoda. Dość szybko zostaliśmy parą, poznaliśmy swoje rodziny... i poszliśmy na pielgrzymkę do Częstochowy, by pomodlić się o dobrą żonę/o dobrego męża. Nie muszę mówić, że pielgrzymka odbyła się w sierpniu (13 dni chodzenia przy różnych warunkach atmosferycznych, problemy z nogami, co skończyło się u niego usztywniaczem na kończynie i zero marudzenia, że jest mu ciężko, bo wiedział, że mi na tym zależy), a już w grudniu (!!) miałam pierścionek zaręczynowy na palcu! Jutro mija rok od naszego ślubu, a mój kochany Mąż zabiera mnie na obiad do knajpki, żebym w ten szczególny dzień nie musiała stać przy garach.

PS
Moja mama jakiś czas temu powiedziała mi, że też szła na pielgrzymkę wymodlić sobie dobrego męża i jej się udało. Mój tata z kolei nie był na takiej pielgrzymce... więc ma co ma :P
TanczacyElf jest offline Zgłoś do moderatora