Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opowiedz historię miłosną i wygraj!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-19, 11:31   #8
201805090916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: Opowiedz historię miłosną i wygraj!

Miałam 16 lat,On 20.Poznaliśmy się na weselu mojej kuzynki.Do pary jednak został mi przydzielony inny chłopak.On był z moją drugą kuzynką.Nie zwracałam na niego większej uwagi,bo super bawiłam się z "moim chłopakiem". Po północy jednak coś się zaczęło zmieniać.On zamiast zabawiać się z moją kuzynką siedział smutny przy stole.Przysiadłam się do niego i tak się zaczęło.Mieliśmy więcej wspólnego niż się to zdawało. Wspólnego? małolata i mężczyzna..niejedna może zadać to pytanie.A jednak.Wspólne zainteresowanie książkami,film,hobby nawet i moje marzenie o zdobyciu zawodu, dla niego było już prawie w zasięgu ręki.Było o czym rozmawiać.Widziałam ukradkowe spojrzenia moich rodziców,zazdrosnej kuzynki,która wprost zarzuciła mi,że ukradłam jej chłopaka ale w sumie miałam to gdzieś.Z jednej strony mój przydzielony chłopak a z drugiej On.Jednak to On coraz bardziej przyciągał jak magnez.Ukradkowy dotyk naszych dłoni pod stołem,był jak iskra ,która rozpalała do czerwoności.Nigdy tak się nie czułam bo w sumie był to tak na prawdę mój pierwszy tak magiczny dotyk dłoni. Zakochałam się po raz pierwszy.Wszystko buzowało we mnie,próbowałam jakoś to uspokoić ale czułam,że nie dam rady.Poprosił mnie do tańca.Delikatny dotyk naszych rąk,jego dłoń na plecach przyprawiała o ciarki..byłam w niebie.Nie wiem dlaczego ale rozpłakałam się a On ..w tym tańcu mnie pocałował.Nie odtrąciłam Go,chciałam aby to trwało jak najdłużej..i trwało 3 lata.Niestety nasz związek nie przetrwał odległości ale jednego jestem pewna...On pozostanie w moim sercu na zawsze ,ponieważ pierwsza miłość jest najpiękniejsza , najszczersza i nigdy nie zapomniana.
201805090916 jest offline Zgłoś do moderatora