Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opowiedz historię miłosną i wygraj!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-19, 18:52   #10
ninnni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Opowiedz historię miłosną i wygraj!

Może moja historia wyda się najbanalniejszą na świecie, ale wywróciła moje życie o 180 st.

Mieszkam sobie za granicą, wszystko układa się tak jakbym chciała, narzekam dla zasady. Jestem singielką, nic i nikt do szczęścia nie jest mi potrzebny

Konta na przeróżnych portalach mam tylko dla zabicia nudy w wolnym czasie, ale i tak dawno mnie tam nie widzieli. Aż do mojego powrotu po urlopie w styczniu. Sprawdzę pocztę, a co mi tam. No i jest, milion tysięcy różnych wiadomości, ale coś mnie tknęło żeby zareagować tylko na jedną. Dlaczego akurat na tą? Nie wiem, jak nigdy wcześniej mój wewnętrzny głos tak mi podpowiedział. Od słowa do słowa, okazuje się, że łączy nas... WSZYSTKO. Godziny przegadane przez telefon, plany na maj (pierwsze spotkanie). Ale ja wiedziałam, że tak będzie, nie wytrzymałam i musiałam lecieć wcześniej. W marcu wypad na weekend, nikt nic nie wiedział, nawet On. Pod pretekstem odebrania paczki od mojego brata zainicjowałam spotkanie niespodziankę
Ciężko opisać co czułam czekając na dzwonek domofonu, a co dopiero gdy mnie przytulił po raz pierwszy, wcześniej musiał jednak dojść do siebie po tak ogromnym szoku
No i jak nie jestem zwolenniczką poznawania ludzi przez "portale randkowe" tak teraz moje zapatrywania na poznanie kogoś w sieci trochę się zmieniły.
Za 2 dni będzie 6 miesięcy, a ja czekam na każde nasze spotkanie z utęsknieniem <3
ninnni jest offline Zgłoś do moderatora