Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 10:10   #76
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Ja bym wolała jednak przymierzyć parę modeli. Z doświadczenia wiem, że inne rozmiary wychodzą na angielskich modelach a co innego np na polskiej Dalii.
Raz się poświęcisz, żeby przymierzyć, a będziesz mieć pewność, że rozmiar jest ok.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Ja mam pytanie bardzo szczegółowe

Czy którejś z Was rzucił się może ostatnio w oczy Panache Sport Red w dobrej cenie, albo jakieś kupony zniżkowe.

Znam rozmiar, wyszukałam na ebay'u to co chcę, ale mam problem z cookies przy rejestracji :/
Widziałam OnlyHer na grouponie, ale nie wiem jak to rozegrałabyś, bo tyczy się salonu we Wrocławiu.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Pokaż wiadomość
Dzięki Wampierz!

Po prostu kiedyś zaczęłam interesować się braffitingiem i za pierwszym razem, po obliczeniach w domu, wyliczyłam dobry rozmiar i taki ów kupiłam - był również zgodny z zasadami stanikowymi (nigdzie nie odstawał, nie wylewał się). A teraz chudnę, i się pogubiłam.

Pooglądam te stronki!
A co możesz powiedzieć o swoich starych stanikach? Jak z ich obwodami, miseczkami? Bo jak wspomniała Wampierz, kalkulator/tabelka nie uwzględnia wielu czynników. Ja np. mam biust nadtabelkowy. A każda firma ma swoją rozmiarówkę, modele mogą się różnić ze względu na użyty materiał.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując