Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złap coś nowego i niedrogiego, lumpeksy - nasze łowy i zdobycze część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-05, 09:28   #45
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
thewinnie >> 1300??? TO NIE DAWAJ TŻ tylko sprzedaj hehe


a ja jak bylam w piatek na nowym to miałam w ręce szpilki od Christian'a Louboutin'a
- te wysokie bardzo z ukryta platformą CRYSTAL bodajże.... r. 37
wszystkie napisy na podeszwie i w środku miały, na spodzie folia naklejona jeszcze więc nowe.. 25 zł,,,,, i się wahałam bo nie byłam do końca pewn aczy oryginalne / oczywiście poszły by w świat, nie dla mnie / i nie wiedziałam do końca czy brać.... mody na cyrkonie i świecidełka już nie ma... no i nie umiałam poznać czy to kryształki swarovskiego są , czy plastkikowe cyrkonie.... w sumie kilka odpadło,,, więc czy to oryginał,,,,, nie mam pojęcia, a model dokładnie ten :

podeszwa taka sama jak ta : MADE IN ITALY, a w środku PARIS.

wrócić po nie dziś czy darować sobie ???

nie masz pewności czy je opchniesz, to nie jest jakiś cudowny model, co innego jak by to były klasyczne nudziaki lub czarne, ale taki nie wiadomo jak by poszedł a ludzie też by sie zastanawiali na all czy oryginał czy nie, ja dorwałam kiedyś kamizelke Prady na 100% oryginalna ze wszystkimi metkami numerami seryjnymi itp i uwaga uwaga poszła na all za zawrotne 25 zł
ale kupiłam ją za 9, wiec pryznajmniej nie straciłam
Parę rzeczy mi się oryginalnych trafiło, to jest na początku ryzykowałam, bo sama nie byłam w stanie stwierdzić czy to w 100% oryginał dopiero za pomocą internetu sprawdzałam Miałam kosmetyczke LV , torebke Marc Jacobs, spódnice DKNY (sprzedałam za 40 bo była za duża niestety) .
Co do butów to jestem przekonana, że nikt by nowych louboutin'ów nie wyrzucił, raz chodzone moze i tak, ale nowe wątpie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując