Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-17, 10:56   #992
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
To są przepisy sprzed kilkunastu lat... widocznie zmienili zdanie bo obecnie MSM jest powszechnie dostępne w PL i za granicą. Faktycznie nie ma wieloletnich badań - max co znalazłam to 6 miesięcy suplementacji dawką 6g, bez efektów ubocznych. Więc kilo tej siarki można spokojnie zjeść. Ludzie biorą spore dawki latami, i jak na razie nie zaobserwowano szkodliwości działania.
Może tak, może nie Trudno powiedzieć. Dowiemy się za jakieś 20-30 lat. Zobaczymy, czy wtedy nie pojawią się doniesienia o "epidemii" chorób neurodegeneracyjnych.

Mnie tylko osobiście dziwi, że ludzie reagują paniką na obiektywnie nieszkodliwe parabeny, czy chemiczne fltry anty UV, a fakt, że łykają suplement przenikający barierę krew-mózg i odkładający się w tkance mózgowej nikogo nie rusza. Już to pierwsze jest co najmniej niepokojące, jeśli nie dotyczy leków np. przeciwdepresyjnych.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2020-09-17 o 11:05
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując