Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-02, 08:51   #41
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Ja nie twierdze,że to była pierdoła, tak twierdzą znajomi. Ja tylko mówię, że pierdoła potrafi być motywem nagłego focha skutkującego kilku km spacerkiem

Swoją drogą, myślę że podczas przesłuchań gdy znajomi twierdzili ze poszło o pierdołę, padło pytanie "w takim razie proszę nam powiedzieć co to była za pierdoła?"
Zapytano ich i odpowiedzieli - zazdrość o któregoś z mężczyzn z ich kółka. Było to nawet w reportażu.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Jak czytam takie coś n-ty raz, to mam wrażenie, że to kolejna gra operacyjna. A słowa Rutka o kamerze termowizyjnej po trzech latach rozłożyły mnie na łopatki. Przecież ona reaguje na podniesienie się temperatury degradującego się ciała, a teraz to już... Ale chętnie bym się pozytywnie rozczarowała.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując