Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-04, 10:05   #4865
kasia2209
Zakorzenienie

Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
U mnie weekend majowy okazał się wręcz zimny. Wczoraj i dzisiaj dłużej popadało. Wiatr momentami tak hulał, że strach. Słońce mało kiedy wychodziło. Dawno nie było tak zimnego początku maja. Przez ostatnie lata to już miałam okno uchylone na noc.
U mnie w sobotę było znośnie, w niedzielę lało i wiało, wczoraj trochę próbowało straszyć deszczem, ale po południu się uspokoiło i odbyliśmy przyjemny spacer

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
U mnie za tydzień w prognozie 26 stopni. Oby się nie sprawdziło
U mnie też

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
O rany u mnie też nienawidzę tych nagłych skoków temperatury, jestem wtedy otumaniona i ledwo żywa.
Również mam nadzieję na chłodne lato, prawdopodobnie znowu spędzę je na home office a w mieszkaniu nie mam klimy, więc mój mózg (i laptop) podczas upałów gotują się
Ja podczas tych nagłych skoków z kilkunastu stopni na prawie 30, odczuwam ciepło 100 razy gorzej. Później już mi się organizm trochę przyzwyczaja, ale te pierwsze dni są najgorsze i też ledwo żyję. Mam nadzieję, że po tych 26 stopniach nie walnie od razu upałami...
kasia2209 jest offline