Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - HBO GO - seriale, filmy i programy godne polecenia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-05, 17:50   #63
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: HBO GO - seriale, filmy i programy godne polecenia

Gipsy jest bardzo wielowymiarowa, oraz, IMO, niebezpieczna dla innych.
Tak, została skrzywdzona, jest ofiarą,+ nie jest przystosowana do życia.
Nie mogła normalnie uciec, bo podpisała przecież, ze jej matka decyduje o niej. To chyba był jakiś rodzaj ubezwłasnowolnienia i to było wtedy jak jej matka jej nawcuskala ze jak nie podpisze, to pójdzie do więzienia za kłamstwo, bo takie jest dorosłe życie.
Ale rownolegle jest zręczną manipulantką, doskonale wchodzi w role niewinnej ofiary wymagającej ratowania, jest kłamczuchą, złodziejką, egoistką a chyba nawet w jakimś stopniu psychopatką.
Tak, to nie jej wina.

Ale winna czy nie, ona jest taka a nie inna i jest nastawiona na żerowanie na innych. Tak jest ukształtowana, i ja nie wiem serio, czy w jej wieku jeszcze jest jakakolwiek szansa na korektę jej schematów zachowań.

Mnie ona bardzo przerażała.
Najgorsze w całym filmie, było dla mnie, jak na koniec w napisach pojawiło się, ze ona po wyjściu chce mieć rodzinę.
Jakie dzieci ona wychowa, jeśli by je miała?

Tak wysoki wyrok dla Nicholasa mnie zaskoczył. IMO był o wiele mniej świadomy co robi, niż Gipsy.
Chyba po prostu nie wzbudzał takich emocji i nie miał tak dobrych prawników, wiec jego rzucono na pożarcie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując