Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie lekami na cukrzyce !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-12, 19:40   #1
pianka1991
Przyczajenie
 
Avatar pianka1991
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 27

Odchudzanie lekami na cukrzyce !!!


witam
na początek chciała bym przedstawi moja historie. Tak wiec kiedyś poważnie chorowałam brałam silne leki antykoncepcyjne przytyłam po nich dużo osób sądzi ze to nie możliwe. a jednak konsultowałam się z lekarzami okazało się ze były za mocne na mój organizm. Minęło parę lat stosowałam rożne diety byłam nawet u dietetyczki na początku pomagało później nic. postanowiłam pójść do lekarza rodzinnego on w sumie znał moja sytuacje i powiedziałam mu ze chciała bym żeby mi pomógł bo już na prawdę nie wiem co mam zrobić i ze nawet nie wchodzę na wagę bo się boje. Skierował mnie na badania tarczyca itd. okazało się ze wszystko jest ok omówiłam się z nim na USG jamy brzusznej i wtedy pobrał pomiary mojego ciała i wagi, przepisał mi tabletki dla cukrzyków i mam się co 4 tyg pokazywać...
czy któraś z was miał z tym styczność chodzi mi o to czy to pomaga samopoczucie jakieś opinie. Na forum mało dokładnych info choć jedna dziewczyna pisała ze z 103 kg zeszła do 65kg. ja od juta zaczynam i tez chętnie się podzielę informacjami tylko milo by było coś pozytywnego usłyszeć nie typu ze jak będę brała te tabletki to dostane cukrzycy bo gdyby tak było to doświadczony lekarz by tego nie przepisał (:

Edytowane przez pianka1991
Czas edycji: 2014-03-12 o 19:44
pianka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując