Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcę wreszcie się podobać mężczyznom
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-08-14, 20:34   #52
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Chcę wreszcie się podobać mężczyznom

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz, ale napisz jaki jest twój naturalny kolor włosów? Odnoszę wrażenie, ze blondy zrobiłyby Ci robotę. Na pewno nie ocieplaj włosów nadmiernie - żadnych rudności, anie nie przyciemniaj (nie rób ciemnych brązów, ani czerni). Dla mnie jestes którymś typem lata i w tym kierunku poszłabym z dobieraniem koloru włosów i odziezy.

Schudnij, to na pewno doda atrakcyjności.

podrasuj garderobę.
". Słucham muzyki metalowej, więc chciałabym, żeby i to, jak się ubieram, do tego nawiązywało."
Te ohydne glany, ćwieki, i inne shity sobie daruj.Wybacz, ale to dobre dla gówniar 14-17 lat.
Autorko, mi również się podobasz w okularach.
Cera - jak już chyba wiesz - cudo.
Włosy - też jestem za jaśniejszymi, czarne postarzają zgaszone typy urody
Co do ubioru - polecam zapoznanie się z teorią Kibbe i różnymi stylami (np. na stronie https://olgabrylinska.com/ethereal-t...lga-brylinska/, są też fajne filmiki po angielsku na YT) + jeśli słuchasz metalu, to kanał na YT - Kasia de Valnor - znać/widać, że to rockowo/metalowa dziewczyna, a jednak nieraz nosi coś kolorowego może być inspiracją
no i zgodzę się, że jak masz - pewno zaraz 34 lata (rocznik 88), to glany itp. styl mody reprezentują już głównie nastolatki, może on też przeszkadzać w pracy (no i dodatkowo, z całą pewnością nie jest kobiecy)
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując