Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna henna rzęs i brwi - indygo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-29, 19:29   #24
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Naturalna henna rzęs i brwi - indygo

Ja farbuję brwi Indygo Khadi już od roku i jestem bardzo zadowolona,z początku po prostu smarowałam brwi po ok. pół godziny robiła mi się skorupa ,brwi zaczynały mnie piec i swędziec ale był to efekt silnego ściągnięcia i wysychania henny.Po zmyciu efekt był kiepski,opracowałam swój system

Odtłuszczam brwi,
wokoło brwi smaruję troszkę skórę masełkiem kokosowym(lub innym olejem),
nakładam ciepłą hennę na brwi patyczkiem do uszu i przyklejem na brwi i okolice wcześniej wycięta folię,która zapobiega wysychaniu.Folia przykleja sie do natłuszczonej wcześniej skóry .Zmywam po ok.1,5 godz.
Efekt jest super piękne,naturalne ,ciemne brwi bez efektu klowna
Dodam że brwi mam dość jasne.
Ze względu na "proces technologiczny" i ryzyko dostania się do oczu na rzęsy nie stosuję i tak zawsze używam tuszu.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
LORRI - czyli farba indygo stosowana na rzesy,jesli dostanie sie do oczu moze spowodowac slepote? ale moze to sie stac zaraz po farbowaniu ? czy po jakims czasie ?
Ja nie Lorri ale wydaje mi się że jak nie było żadnej reakcji to wszystko będzie dobrze.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując