Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy pod oczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-09, 13:15   #30
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Retinoidy pod oczy

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
U mnie "efekt staruszki" nadal jest Do 3 dni nawilzam się serum hialuronowo-jedwabnym i czekam na polepszenie sytuacji, oby nastapilo
Wczotaj snowu zastosowalam artederm wieczorem i rano jak wstałam nie miałam suchej skóry wokół oczu wiec moze sytuacja sie poprawia OBY Kupiłam jeszcze agualana l jak radzila Basia i nie pozostaje mi nic innego jak czekac cierpliwie. Zastanawiam sie właśnie czy nie zmeinic atredermu na cos innego pod oczy. Może Diroseal? Jaka on ma postać? I pewnie drogi?
Diroseal można kupić za 40-kilka zł w aptece internetowej. Jeżeli używasz go tylko miejscowo, np. pod oczy, to starczy Ci na wieki Jest gęsty i treściwy, pod oczy się nadaje, chociaż nie wszyscy dobrze znoszą takie gęste kremy pod oczami (mogą powodować obrzęki, ale to już zależy od indywidualnych skłonności).
Atrederm pod oczy to jak dla mnie hardcore, bo to alkoholowe jest deviLady, Atredermu się nie bałaś, a Zoracu się boisz? Zorac łagodny jest jak baranek

na przesusz można też wypróbować zwykłe kapsułki z naturalną witaminą E (np. Tokovit). Taki tłuścioszek wsmarowany pod oko ładnie wygładza skórę.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując