Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-11, 17:04   #1081
zofiii
Raczkowanie
 
Avatar zofiii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 70
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II

Hej słuchajcie, nie chciałam zakładać nowego tematu, może tu mi ktoś pomoże

chciałam poruszyć kwestię rannego i wieczornego mycia niesfornych włosów.
Włosy mam po dekoloryzacji, farbuję od kilku lat, są za ramiona, końcówki trochę zniszczone. Mimo wszystko są grube i gęste, ale też bardzo puszyste, nawet spuszone.
Wiadomo, że zdecydowanie lepiej się czuję, kiedy myję głowę rano, nawet jak muszę wstać o 4, tylko wiadomo, że wtedy muszę je wysuszyć i wyprostować. Używam zazwyczaj do tego olejku arganowego z ochroną do 230 stopni albo dobrych balsamów chroniących z Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów. jednak czy taka "pielęgnacja" jest wystarczająca? bo gdy myję włosy wieczorem, rano są po prostu nie do końca świeże, wiecie, o co chodzi. Po prostu są takie "z nocy", końcówki powywijane w różne strony, nawet wygniecione, szorstkie niesforne. Oczywiście lekko związuję je na noc, ale to niewiele daje.
Z pielęgnacji to stosuję maski 2-3 razy na dłużej, czasem też chodzę do fryzjera na jakieś zabiegi nawilżające... ale te włosy wraz nie są takie, jakie chciałabym, żeby były.
aa i dodam, że stosuję szampony i maski bez SLS i innych alergenów ze względu na alergiczną skórę głowy.

Według Was, jaką najlepiej stosować metodę w moim przypadku ?

Edytowane przez zofiii
Czas edycji: 2016-01-11 o 17:11
zofiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując