Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zawód księgowa/księgowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-14, 07:39   #53
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zawód księgowa/księgowy

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam zarabiam dobrze
Tak moja firma ma pełną księgowość, nie mam jakieś konkretnie wydzielonej działki , zajmuję się wszystkim od A do Z. Ja chcę się nauczyć wszystkiego i ciesze się że że mam taką szanse. Słyszałam, że są firmy gdzie każdy zajmuje się swoją działką ale moja mentorka główna księgowa( kochana babeczka) powiedziała mi że w taki sposób niczego się nie naucze.
I bardzo dobrze że chcesz się nauczyć wszystkiego. Kiedyś pracowałam w dużej firmie gdziekażda księgowa miała swoją działkę, mi przypadły rozrachunki, wyciągi bankowe, kasa - czyli nudy i nic rozwijającego. Wkrótce znalazłam pracę w małej firmie gdzie robiłam wszystko, byłyśmy tylko we dwie z główna księgową, która przychodziła kilka razy w miesiącu aby mnie sprawdzić. Tam najwięcej się nauczyłam

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
z ciezszych rzeczy mam instrastat:/
a ja bardzo lubiłam intrastat

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Ja także pisałam o "zwykłych"

700-1000
nio niestety
niedawno znajoma miała objąć stanowisko głównej księgowej w nowo otwartym oddziale warszawskiej firmy i zaproponowali jej właśnie tylko 2000 netto, gdzie musiała na początek wszystko wdrożyć, a potem kierować działem księgowości i być odpowiedzialną nie tylko za całą księgowość a nawet za cały oddzał tej firmy żałosne

w kilku firmach w których pracowałam księgowość była bo "była" ale nikomu do szczęścia nie potrzebna, zawsze ważniejszy był dział marketingu czy handlowy, bo to przecież oni robili wyniki sprzedaży, a ksiegowość to zawsze gdzieś na końcu i zero szacunku

ale i tak lubie tę pracę
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując