Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-11, 17:05   #3726
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez violino Pokaż wiadomość
Z nazwy wnioskuję, że to ekstremalne biegi z elementami błotnymi?
Tak szybko się wyprzedały, takie zainteresowanie jest? Czy Ty się nie ogarnęłaś w porę?
Bieg jest za 3 mc więc duże zainteresowanie. Jeszcze ciągną przez 2 dni ( co 20 minut startuje grupa) .
Ekstremalnym bym go nie nazwała. Taka zabawa.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez violino Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to raczej nie aplikacja gubi sygnał, tylko sprzęt.
Mój Samsung Gear Fit, pomimo ceny z kosmosu, miał mega słaby GPS i w miarę dokładnie rysował trasę tylko przy bezchmurnym niebie. Wystarczyły chmury i gubił się tak, że z równiutkiej trasy robił jakieś zygzaki, a tym samym z trasy 4km międzyczasy potrafiły mu wpaść w 5 i 6 kilometr nawet

Mam na Endomondo trasy zrobione własnie z tym Samsungiem, które wyglądają jakby pijany zając biegł, a z obecnego zegarka Huawei te same trasy są dokładnie takie, jak je przebiegłam.
Nie do końca. Przetestowałam kilka aplikacji na tym samym telefonie i niektóre działają lepiej inne gorzej.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Teraz powaznie zastanawiam się nad tym strong viking...ten już jest bardziej ekstremalny
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora