Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXI!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-18, 06:00   #2737
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXI!

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Kurczę dziewczyny i Wam to nie przeszkadzało/przeszkadza? Jak dla mnie to jest wada, która by skreślała potencjalnego partnera. Takie życie z jedną wielka niewiadoma...bez jakiś planów, ustaleń [emoji53]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdyby im nie przeszkadzało, to chyba by tutaj nie pisały? [emoji1751]

Dziewczyny, współczuję sytuacji, bo ja niby wszystko mam ustalone wstępnie, ale wiadomo - to są jakieś wstępne, "robocze" ustalenia między nami. Byłoby mi przykro, gdyby mój partner faktycznie nie chciał w ogóle rozmawiać o wspólnej przyszlosci. Mam o tyle łatwiej, że nie chcę dzieci, więc tutaj nie mam żadnego parcia ani pośpiechu, ale jednak nie chciałabym być przez ileś tam lat związku tylko dziewczyną. Chciałabym jakiejś deklaracji, skromnego ślubu w tajemnicy przed światem i świadomości, że mam obok siebie męża. Nie wiem, co bym zrobiła w takiej sytuacji, bo też nie jestem pewna, jak dla mnie samej ważny jest ślub. Gdyby był bardzo ważny, to pewnie postawiłabym ultimatum. Niestety.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora