Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kiedy facet powinien wyprowadzić się od rodziców?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-24, 17:23   #293
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Kiedy facet powinien wyprowadzić się od rodziców?

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87272783]Chociaż właściwie to nie. Mogę sobie myśleć, że tak wszyscy mają. A jak nie mają to kłamią. ; )[/QUOTE]
No możesz sobie myśleć. Każdemu wolno mieć delikatnie mówiąc niemądre przekonania bez żadnego poparcia w faktach.
Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
A to matka musi wprost powiedzieć staremu koniowi "wyprowadz się", bo stary koń nie ma swojego rozumu, żeby stwierdzić, że skoro matka idzie za dwa miesiące na emeryturę, to może czas najwyższy dać jej trochę spokoju?
Tak, musi, bo ludzie nie mają wszyscy jednakowych ustawień domyślnych i nie jest tak, że absolutnie każdemu rodzicowi przeszkadza jak dorosłe dziecko z nim mieszka, tak samo jak nie mają jednolitej definicji tego, co uważają za spokój.
Cytat:
Idąc Twoim tokiem rozumowania, to można obrażać innych ludzi, krzywdzić ich, a póki "nie pisną słówka" to znaczy, że im to odpowiada. Bo 33-latek ma jeszcze taki mały mózg, że ciężko mu w nim wykminic, że "może ja już jestem dorosly?". Siedzi u nich z wygody i tyle. Do tego traktując ich jako "oczywistość"; to rodzice, więc mogę.
Kiepsko ci idzie naśladowanie mojego toku rozumowania, bo twoje wyobrażenia nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.
Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Ja uważam, że wynajem to zły pomysł, dla mnie oczywiście. Ponad połowę mojej pensji zżera wynajem dwupokojowego mieszkania w bloku, więc gdyby nie mąż, nie byłoby mnie na to stać. A jakoś średnio wyobrażam sobie wyprowadzkę od rodziców tylko po to, żeby wynajmować pokój z obcymi ludźmi. Dużo osób z mojego otoczenia tak właśnie zrobiło. Bo oni mają już 25 lat i czas na wyprowadzkę, a koszty są wysokie, więc singli stać było tylko na pokój. Czy mają taką prywatność o jakiej marzyli? Sama wyprowadziłam się od rodziców po ślubie, mój mąż też wtedy wyleciał z rodzinnego gniazda. I tak wynajmujemy, ale mam poczucie, że w skali roku wywalamy spore pieniądze na wynajem, przez co perspektywa czegoś własnego tylko się oddala. Dlatego akurat ja rozumiem ludzi, którzy mieszkają z rodzicami i do 30 albo dłużej. Jeśli mają odpowiednią przestrzeń, są samodzielni i dogadują się z rodzicami to moim zdaniem nic w tym złego.
A jesteś pewna, że w ogóle marzyli o prywatności i to było głównym motywem wyprowadzki?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując