Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szczelina odbytu - ktoś miał? wyleczył?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-03-31, 00:07   #1867
rivs007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 101
Dot.: Szczelina odbytu - ktoś miał? wyleczył?

Cytat:
Napisane przez Placebo10 Pokaż wiadomość
Rivis007 to super, 1,5 miesiąca to już jakiś czas, czyli będziesz cały czas stosował dilatator, przynajmniej jakis jeszcze czas. A miałeś w tym czasie twardsze posiedzenia?
Hej. Przede wszystkim zauważyłem ze muszę mieć w diecie duzo tłuszczy odzwierzęcych. Wtedy stolec jest duzzzzzooo lepszy. Miałem jedną akcję i mnie nieco podrażniła. Myślałem, że znowu będzie porażka ale chyba nic się nie dzieje wielkiego. Różnica w spięciu pupsa jest przeolbrzymia po 1,5 miesiąca. Mam zamiar przejść na 30-32mm. Oni w tych leczeniach dochodzą do 46mm nawet...

Naprawdę to czuć ze dupsko się nie boi az tak. Jak jest zaciśnięte jak pisze powyzej Rafał to gwałt na pupsie gwarantowany i mamy tragedie. Do kolegi polecam lecieć szybko do lekarza i niech działa. Ja czekałem i teraz mam 3 lata masakry. Szybka akcja to musi być. Musisz to wygoić TERAZ nie za miesiąc dwa bo Twoje dotychczasowe zycie moze się zmienić diametralnie na gorsze.

Brmzi groznie ale prawda jest taka ze to łamacz zycia i charakterów.
rivs007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując