Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szczelina odbytu - ktoś miał? wyleczył?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-04-03, 21:09   #1883
nataliaaa740
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 70
Dot.: Szczelina odbytu - ktoś miał? wyleczył?

Rafal96 super ! Nawet nie wiesz jakie masz szczęście że nie musisz się z tym męczyć( ze szczeliną) . Masz nauczkę i uważaj na przyszłość :p



Placebo10 czekałam z odpowiedzią bo nie byłam pewna i chciałam potwierdzenia lekarza . Byłam u mojego lekarza na wizycie kontrolnej . Jestem zagojona . Nic tam nie odczuwam i nic mnie nie boli . Jedynie co to mam jeszcze maść na dwa tygodnie żeby rozsmarować bliznę ( którą ma każdy po zabiegu ) tak jak wspominałam wcześniej - moja blizna była jakby twardawa i musiałam to "zmiękczyć" . Każdy organizm jest inny i każdy goi się inaczej . Ja goilam się trzy miesiące . Ogólnie to jestem mega szczęśliwa bo praktycznie od momentu samego zabiegu nie odczuwam już nic . Załatwiam się normalnie. Oczywiście strach w głowie został i nie wiem czy kiedyś mi to minie ale mam mega traumę :p



Dla przypomnienia miałam zabieg laserowy z wyciągiem szczeliny i wcześniej podany botoks . Zabieg we Wrocławiu. Będę już zawsze polecać mojego lekarza Zalecenia mam takie jak każdy czyli uważać na zaparcia .

Idźcie na zabieg jeżeli męczycie się z tym kilka lat ! Ja leczyłam się trzy lata i liczyłam na cud z niebios a później już było tylko gorzej .

Jeżeli macie jakieś szczegółowe pytania o sam zabieg i po zabiegu to piszcie śmiało

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

PeknietyOdbyt ten ból mi się kojarzy z tym który miałam .. . Po jakimś czasie od pojawienia się szczeliny miałam napięcie odbytu . Po porannej toalecie ten ból / skurcz trwał praktycznie do wieczora . Okropny ból przez który człowiek nie miał chęci do życia !



Może masz napięcie mięśni dlatego tak boli ? Miałeś botoks ? On by dużo pomógł .

Ja wcześniej stosowałam dilzem z dilitatorem i w końcu ten mega ból znikł po tygodniu stosowania . Mnie po zabiegu laserowym bolało przez kilka pierwszych dni ale po godzinie i prysznicu mijało . Nie był to mocny ból ale stosowałam środki przeciwbólowe przez tydzień. Mi lekarz zabronił mycia się w wannie po zabiegu . Tylko prysznic
nataliaaa740 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując