Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walczyć czy rzucić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2024-02-26, 21:16   #44
Jacekoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 11
Dot.: Walczyć czy rzucić?

Witam ponownie po kilku tygodniach. Sprawa ma się tak: miałem podejrzenia, poszlaki itd. Naiwny łudziłem się ze jestem w błędzie, że to jakaś paranoja te moje podejrzenia. Niestety dzisiaj zamontowałem jej mikrofon do torebki, wyszła wcześniej z pracy I gdzieś pojechała. Później wsiadła do jego samochodu i uprawiali sex. Widać było, tzn słychać po rozmowie że to nie pierwszy raz, robili to na spokojnie bez pośpiechu. Później jak gdyby nic się nie stało wróciła do domu a ja musiałem z najwyższym trudem udawać że wszystko jest ok. Ona pisze do niego non stop, że kocha itd, on pisze ze kocha. Mieliście rację. Ten romans pewnie trwa od wielu miesięcy albo dłużej, może nawet i rok. Ona jak zwykle podczas naszych kłótni zapewnia mnie od ponad miesiąca że tylko mnie kocha i nigdy mnie nie zdradziła. Jak te oczy mogą kłamać. A ja jak ostatni frajer łudziłem się ze to tylko podejrzenia. Co teraz? Do adwokata iść? Czy jeszcze zbierać dowody bo mam teraz dostęp do jej telefonu, odkryłem hasło. Na pewno nie będę robić już żadnych awantur w domu bo to juz nie ma sensu. Ciężko na sercu jest jak już się poznało prawdę. To faktycznie boli.
Jacekoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując