Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-04, 10:35   #76
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Teraz są same Leony i zawsze trzeba liczyć się z tym, że dziecko będzie miało jeszcze trójkę kolegów i koleżanek o danym imieniu🤷 ludzie migrują, przenoszą się, w szkołach później poza podstawówką nie ma rejonizacji, więc tu już zasady nie ma, oryginalne już nawet przestaje być oryginalne. I rzeczywiście jeśli komuś zależy to lepiej patrzeć na to, jak te rankingi w danym województwie się kształtują a nie ogólnopolskie. Gdzieś zawsze jakieś imię będzie bardziej popularne, ale w innym otoczeniu to samo imię będzie praktycznie nie nadawane z jakiegoś powodu. Więc ja nawet nie patrzę i nie zastanawiam się ile dzieciaki będą miały w klasie rówieśników o tym samym imieniu. Szymon był od lat tak popularnym imieniem, kiedyś w top 3, a młody ani w żłobku, ani w przedszkolu w grupie nie miał żadnego chłopca o tym imieniu i do tej pory, jak widzi że inne dziecko na pl.zabaw tak się nazywa to jego to trochę dziwi. A taaaaaakie popularne wśród jego rówieśników 🤷 To ja mu mówię, że ma bardzo ładne imię często wybierane i zapewne jeszcze niejednego chłopca pozna, który nazywa się tak jak on. I tak będę to tłumaczyć Leośkowi i Zuzce, mam nadzieję nie przekazać im że to jakiś problem, że ktoś też się tak nazywa[emoji28] ale fakt faktem, niektóre mniej używane imiona są naprawdę bardzo ładne, tyle że jakoś nam nie grają, albo któremuś z nas się nie podoba dane imię, źle się kojarzy, albo nie pasuje do nazwiska[emoji28]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

U mnie królowały kiedyś Kasie i Anie, ale jakoś nie obrzydziło mi to tych imion[emoji846] imię Ania mi się źle kojarzy przez taką jedną małpę, która zalazła mi za skórę jak mało kto, nawet TŻ się nabija, a ja naprawdę od razu powiedziałam, że co jak co ale Anna odpada[emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88840539]Mi ostatnio przez igrzyska spodobało się imię Pią dla dziewczynki, bardzo oryginalne, ale nie wiem na jak długo mi się będzie podobać [emoji2]



Nie, nie, nie chodziło mi o zmuszanie kogoś do lekarza czy coś, tylko bardziej chodziło mi o moje podejście, że gdybym ja miała taką sytuację to poszłabym do lekarza, ale też właśnie nie zamykalabym się na jedną potencjalną przyczynę [emoji4]

O matko to masz przeboje z tym usypianiem [emoji20]

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]A będę miała jeszcze większe. Położyłam teraz średniaka na drzemkę w jego domku, pokój chłopaki mają od podwórka, od bramy wejściowej i parkingu - jednak trochę cichszy i chłodniejszy niż nasza sypialnia od targowiska i ulicy. I co? Obecnie robią remont parkingu i oczywiście dużo hałasu i zamieszania, nawet przy zamkniętym oknie[emoji85] ale czas ucieka, muszę go przenieść na stałe, bo inaczej gdzie położę Zuzię [emoji28] a przecież może się urodzić już w tym miesiącu. Za długo z tym zwlekaliśmy [emoji85]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Też zwróciłam uwagę na to imię Pia[emoji6] nawet pytałam TŻ czy wie, że takie imię w ogóle jest, naprawdę niespotykane, choć nie wiem czy miałabym ochotę je nadać córce. Mi od jakiegoś czasu bardziej podoba się imię Oksana (nie mylić z Roksaną), chyba z terenów wschodnich się wywodzi i tam jest bardziej spotykane i jakby nie Zuzia to kto wie czy tak bym dziecka nie nazwała, ale oczywiście TŻ stoi okoniem, on już się chyba do tej Zuzi tak przywiązał [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując