Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-20, 18:44   #3068
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Laloca mysle ,ze to rzeczywiście jest przesada. Mozna jakos rozlozyc informacje jednak i nie popadac w paranoje bo maluszki rzeczywiście bywaja bardzo wrazliwe.
Klusia ale fajnie napisalas o dziadku, az mi sie lezka zakrecila [emoji846] a Twoje imie bardzo mi sie podoba znalam jedna Krysie w moim wieku, dusza towarzystwa
Marianna a szkoda juz gadac, zaczelam byc zrzędzącą babą, chciałabym juz urodzić, ale zostala ostatnia prosta. Dzis mam 37+5. Brzuszek juz przeistoczył się w bebzon . [emoji16]
A jak u Ciebie? Dalej sielankowo? [emoji7]

Dziewczyny możecie polecic Jakies poradniki, strony o KP? Znam Hafije, a coś jeszcze? Mieszkam w De i nie bede sobie mogla pozwolic na CDL.Załącznik 7698430

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale brzusio [emoji7] bardzo mi się podoba ale zastanawia mnie jak się podnosisz z łóżka albo z wanny [emoji44] co do KP to ja zamówiłam sobie książkę "po prostu piersią" bo widziałam że ma dobre opinie. Ciekawe czy faktycznie będzie fajna, miał ktoś może z nią styczność? [emoji848]
Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
Oooo piękny bambino

Mi właśnie kojarzy się jednym takim pijaczyną dlatego moje zdanie się nie liczy Ale mi ogólnie nie podobają się te starodawne imiona, więc to kwestia gustu.
Wiem o czym mówisz bo ja tak miałam z iminiem męża. Jeny... przez długi czas mówiłam do niego misiu, kochanie bo mi Sławek przez gardło przejść nie chciało a przed oczami miałam zataczającego się starszego faceta. [emoji28]
Z tym przedszkolem to masakra. Nastraszą takiego maluszka a potem ciężko mu wytłumaczyć jak to naprawdę wygląda. Całe szczęście jak kończy się tak jak w moim przypadku że boję się wystawić rękę albo nogę poza łóżko bo tam jest potwór. Ale czasami dziecko ma gorsze strachy. [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez Haneczka1122334445
Czas edycji: 2019-11-20 o 18:46
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora