Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 07:19   #3080
Klusia91
Zakochana bez pamięci
 
Avatar Klusia91
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Z Kątowni
Wiadomości: 955
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 15

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ja sie cieszę bo jeszcze się mieszcze pod prysznicem w głębokim brodziku ale coraz ciężej mi się z niego wydostać, całe szczęście u rodziców jest duża wanna to tam się będę wylegiwać [emoji23]
Mój tata ma na imię Jacek i dał synowi na imię Jarek żeby było prawie jak Jecek junior [emoji23]U mnie sąsiadka na swojego syna mówi Michaś jak na dziecko a facet ma prawie 40 lat. [emoji23] Trzymam kciuki żeby zaraz padła. [emoji23]
Ann ja trochę jestem za teorią że imię nadaje charakter i według tego twierdzę że Anki z Kryśkami się nie będą lubić bo obie mają predyspozycje to rządzenia a nie może być dwóch liderów w stadzie. [emoji23] Miałam dwie Krysie z rocznika to z jedną utrzymywałam stosunki neutralne a z drugą się żarłam dopóki się ze szkoły nie wypisała (nie przeze mnie) [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Emmm... Jakoś nie miałam okazji poznać bliżej żadnej Krysi poza mną ale tak ze świadomości o sobie. To tak lubię czasami dominować ale jak trafie na kogoś chamskiego (delikatnie mówiąc) to raczej się wycofuje i nie daje możliwości się zderzyć, bo strasznie tego nie lubię... Jestem daleka od konfliktów, bo ja bardziej przeżywam te konflikty niż to warte

Aczkolwiek kilka osób (z którymi się aktualnie przyjaźnie) pierwsze wrażenie o mnie miały, że jestem "suk..wata z twarzy"
Ale jak widać skoro się ze mną przyjaźnią to albo to było mylne pierwsze wrażenie albo lubią takie wyzwania

A dziecku nie dałabym tak na imię, bo sama miałam ogromną traumę, że mam takie stare imię Teraz to mnie bardziej śmieszy, bo jak ludzie słyszą "Pani Krysia z księgowości" to myślą , że mam z 50lat

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Laloca mysle ,ze to rzeczywiście jest przesada. Mozna jakos rozlozyc informacje jednak i nie popadac w paranoje bo maluszki rzeczywiście bywaja bardzo wrazliwe.
Klusia ale fajnie napisalas o dziadku, az mi sie lezka zakrecila [emoji846] a Twoje imie bardzo mi sie podoba znalam jedna Krysie w moim wieku, dusza towarzystwa
Marianna a szkoda juz gadac, zaczelam byc zrzędzącą babą, chciałabym juz urodzić, ale zostala ostatnia prosta. Dzis mam 37+5. Brzuszek juz przeistoczył się w bebzon . [emoji16]
A jak u Ciebie? Dalej sielankowo? [emoji7]

Dziewczyny możecie polecic Jakies poradniki, strony o KP? Znam Hafije, a coś jeszcze? Mieszkam w De i nie bede sobie mogla pozwolic na CDL.Załącznik 7698430

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Chyba PMS mi wchodzi za bardzo, bo nie rozpłakałam się jak pisałam o dziadku, ale jak przeczytałam, że Cię to poruszyło

A moje imię to też pomysł dziadka, bo chciał mieć wnuczkę Krystynkę - teraz jak ktoś mówi do mnie Krystynka (bardzo rzadko sie to zdarza) to zawsze na myśl przychodzi mi dziadek

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Pati a Twój brzuch widziałam na Insta - jest oooooooooogromnyyy
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
Klusia91 jest offline Zgłoś do moderatora