Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie październik 2021 cz. 3.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-12, 09:43   #791
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ładnie pakuje, nic tylko życzyć żeby dalej tak gładko szło Mam to samo, tzn już chce być po porodzie ale jednocześnie nie mogę się nacieszyc tymi ostatnimi chwilami tylko z Mikim.. Gratulacje! Następny szybki poród, same ekspresy mamy na wątku To nic tylko pozazdrościć, że tak lekko połóg przebiega

Ja w sumie nie pamiętam jak było przy pierwszym połogu, tzn no byłam zmęczona dość, leciała krew ale to pierwsze dni były takie se, a potem to już jak miesiączka w zasadzie, ja chyba na 3 czy 4 dzień już na zwykle podpaski mogłam przejść. Żeby się coś ponad to działo to nie [emoji848][emoji2368]

Ja się melduję po wizycie. Jest lekko skrócona szyjka w stosunku do ostatniej wizyty, rozwarcie na dwa luźne palce. Lekarka tylko zmacala u góry brzucha gdzie siedzi mała to już załamana kręciła głową, że dalej będzie lipa ale okazało się, że ona jest po prostu taka duża, że czuć ją pod samymi cyckami i na samym dole też [emoji2356]. Masę na dzisiaj usg wyliczyło na 4100g także ja wysiadam, niech ktoś inny ją urodzi za mnie [emoji85]
Mam na razie czekać, ale lekarka mówi, że powinno samo się zacząć na dniach. Gdyby nie to 19.10 mam się zgłosić do szpitala.

Dostałam od tego rozwarcia natchnienia i poprzyklejalam w domu karteczki takie małe na meblach z podpisami gdzie jest kawa, cukier, jakieś makarony, gdzie są od młodego piżamy/koszulki itp. Jakby jakaś babcia na dłużej musiała zostać u nas to przynajmniej będzie wiedzieć co gdzie jest. Mężowi te kartki pewnie też pomogą [emoji14]

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Poproszę trochę masy dla mojej Małej Pszczoły

Słuchajcie, wczoraj udało mi się kupić w lidlu pieluchy jedynki po 3zl za opakowanie 24szt, aż kasjerka oczy przecierała. Zerknijcie sobie, bo cena super [emoji16]
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując