Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Za co lubicie firmy typu Avon, Oriflame, Cristian Lay?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-25, 14:50   #30
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Za co lubicie firmy typu Avon, Oriflame, Cristian Lay?

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
a myslisz że w seciowych perfumeriach tego nie robią ? że tam nie ma konkursów kto sprzeda najwięcej produktu X bo mu sie konczy termin wazności za pół roku a mamy go duzo to dostanie tester czy cokolwiek innego albo mamy tydzień sprzedazy serum firmy Y kto sprzeda więcej takie dostanie ??? i zgadnij jakie serum wtedy panie polecają [COLOR="Silver"]
Tak wiem, że w sieciówkach jest to samo, ale jak wchodzę do drogerii i wiem co chcę kupić/pomacać/przetestować i pojawia się natrętna Pani, która chce mi dopomóc to jej grzecznie dziękuję, ewentualnie zadaję jakieś pytanie, o ile chcę o coś zapytać. Chodziło mi bardziej o to, ze przy spotkaniu z konsultantką nie mam możliwości zająć się czymś innym oglądaniem/macaniem/kupowaniem i tym samym ciężej jest się uchronić od wciskania mi różnych rzeczy. Nawet nie ma testerów, a myślę, że po części jest to spowodowane tym, że sprzedaż by nie wzrosła, a zmalała, bo przetestowawszy coś zrezygnowalibyśmy z zakupu z uwagi np. na kiepską jakość produktu.

Ale moją przygodę z AVONem już dawno zakończyłam, teraz jestem na etapie droższe, ale lepsze i narazie przekonałam się, że to najlepsze co mogłąm zrobić. Nie liczy się ilość, ale jakość.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując