Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 11:35   #882
Mr_Ewok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 140
Dot.: Trójkąt- wątpliwości, przemyślenia, wymiana doświadczeń

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie, to Ty wyskoczyłeś z daną tezą, więc to na Twoich barkach spoczywa potwierdzenie/udowodnienie tego, że jest tak jak napisałeś.
Wiec napisalem co uwazam i dlaczego oraz, ze masz pelne prawo sie nie zgodzic i miec inny p. widzenia.
Ale jesli wyskakujesz z argumentem o twardych danych - bo z tego co napisales to z ich powodu sie ze mna nie zgadzasz, a nie wlasnych, odmiennych obserwacji - to prosze...

A jesli ich nie masz, to nie uzywaj argumentu, ktory dziala w obie strony.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ja za Ciebie Twoich tez udowadaniać nie zamierzam.
Nie masz ich udowodnic, masz je obalic. Skoro nie masz twardych danych (trzeba bylo nie isc ta droga) to twoje zdanie jest tak samo wazne jak moje.


Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Znam wiele osób, w tym zdeklarowanych pisiorów, wyborców Konfederacji, jedną członkinię ONR, którzy bardzo sobie chwalą różnego typu łóżkowe zabawy, które bardzo mocno odbiegają od stereotypu łóżkowego pożycia osoby konserwatywnej.
I czego to niby dowodzi wobec tego co napisalem?
Napisalem, ze takich ludzi nie ma????

Natomiast interesujacy jest proces racjonalizacji tego co robia - lozkowe zabawy - w stosunku do konserwatywnego pogladu na rodzine, spoleczenstwo, wiare...

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Ale, borze szumiący, nie rozciągam na tej podstawie wizji na cały świat, w szczególności na całą Polskę.
I vice versa. Natomiast moje obserwacje przez ponad 20 lat sa jakie sa i wnioski ktore na ich podstawie wyciagam tez.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Mogę jedynie powiedzieć, że po prostu istnieją osoby, które zupełnie nie odpowiadają Twojej wizji świata.
Dobrze, ze nie napisales, ze 2+2 jest 4
Sam fakt iz uogolniasz - pomimo tego co napisalem, ale co nawyrazniej pomijasz - moja wizje swiata, juz jest bezsensowny.

Owszem, ludzie maja rozne poglady, rozne wizje swiata - to takie oczywiste oczywistosci. Zwykle jednak jest tez tak, ze bijacy gejow na maraszach rownosci nie glosuja na lewice, chodza do kosciola i maja konserwatywny swiatopoglad. A ze czesc znich robi w lozku rzeczy znim generalnie sprzeczne... coz... ludzie nie maja wiare w d... a do kosciloa i tak chodza. Zdarza sie i tak.

W kazdym razie mozesz sobie darowac sprzedawanie mi oczywistych "madrosci". Szkoda na to czasu... chyba, ze sie lepiej czujesz od tego... to prosze bardzo, w zasadzie nie robi mi to wiekszej roznicy.

Na koniec, cutujac Ciebie - co to ma wspolnego z trojkatem?
Pisalem, ze jesli cos na ten temat chcesz wiedziec, to prosze... a ty ciagniesz dalej watek, ktory uznawales za nie interesujacy i nie w temacie.

Wiec moze zakonczmy?

Edytowane przez Mr_Ewok
Czas edycji: 2019-08-30 o 11:36
Mr_Ewok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując