Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-28, 15:13   #2761
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Hej nie jestem modowym znawcą, ale mama uważa mnie za obeznaną i czeka na moje porady.. może wy pomożecie?
Otóż moja mama idzie na imprezę z okazji okrągłych urodzin koleżanki. Urodziny (z tego co mówi mama) z wielką pompą, niemalże wesele sukienkę wybrała fioletową (odcień bardzo zbliżony do wizażowego fioletu), ale bardzo przejęła się kwestią dodatków (no bo przecież jak taka impreza, to każdy musi wyglądać jak najlepiej). Z butami nie ma problemu, bo nie ma wyboru - czarne sprawdzone czółenka. Tylko co z resztą dodatków? Nie wiem, co jej doradzić, bo jak dla mnie jest to kolor, do którego w zasadzie pasuje tylko czarny, ewentualnie srebro. Zwłaszcza, że chodzi o dojrzałą kobietę. Macie jakieś pomysły?
(Błagam, ratujcie, bo impreza za 2 tygodnie, co oznacza coraz częstsze telefony z serii "nie mam pomysłu, co założyć do tej sukienki, może Ty mi podpowiesz?")

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama do tego założyłaby złotą biżuterię np. taki grubszy łańcuszek z jakąś zawieszką i wiszące kolczyki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując