Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Slow fashion
Wątek: Slow fashion
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-12, 06:51   #1094
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Miałam w tym tygodniu stertę prania i prasowania więc przy okazji zrobiłam przegląd szafy. Znowu worek ciuchów poszedł do oddania. Tym razem nie było sentymentów. Gdyby moja mama zobaczyła co odłożyłam zaraz by wyskoczyła z tekstem: "Nie szkoda Ci, tak ładnie w tym wyglądasz" Może i ładnie tylko po co mam trzymać ubrania, które w ostatnich latach ubrałam może ze 3-4 razy. Zdarzyło mi się kiedyś kupować pod wpływem impulsu albo tylko dlatego, że była promocja. Przy okazji dowiedziałam się, że źle wyglądam w tunikach
Jutro idę zobaczyć co tam ciekawego mają w lumpeksach. Wieki nie byłam. Nie ukrywam, że przydałby mi się jakiś płaszcz i sweterki.
Ja też wyniosłam jeden worek, ale do mamy z hasłem "co chcesz to a resztę rozdaj", bo jednak pewne ubrania było mi szkoda wyrzucić.

Postanowiłam przeglądać szafę i biżuterię na biezaco- wyjmować dawno nieużywane rzeczy i je ubierać żeby mi było łatwiej podjąć decyzję, czy powinny zostać czy nie. Bo tak naprawdę taka metoda spark joy się u mnie średnio sprawdza- co z tego, że mam efekt wow jak coś jest dla mnie mało praktyczne. Trudno żeby biały t-shirt przyprawial mnie o szybsze bicie serca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując