Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-12, 10:44   #91
maladaga
Recenzentka Miesiąca - Luty 2018
 
Avatar maladaga
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zdolny Śląsk
Wiadomości: 158
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Jest coś w tym naprawdę , pamiętam akcje Avon - dostałam się raz do ostatniej akcji ambasadorskiej ( żelowe lakiery ) ale faktycznie było kilka dziewczyn które dostały się do większej liczby testów z Avon i wszystkie aktywnie korzystały z Insta. Chyba podobnie było z akcjami Oriflame - chyba była akcja ambasadorska prowadzona typowo na Insta i można było zgarnąć fajne zestawy.


Nie przeszkadza mi Instagram , chociaż sama z niego nie korzystam bo po prostu nie czuje takiej potrzeby ale jak ktoś lubi to czemu nie , wszak nikt nikomu tym krzywdy nie czyni.



Ale również uważam , to co ty Joasiu - serce wizażu jest tutaj a nie na Insta i wizażanki związane z tym portalem i wkładające dużo serca w rozwój kwc powinny być jednak na pierwszym miejscu bo wizaż na instagramie się nie narodził. Fakt - na pewno dziewczyny na Insta są dla siebie wzajemną inspiracją , lubią pokazywać swoje makijaże , paznokcie kosmetyki i dzielić się tym , ale testy na wizażu powinny być kierowane do wizażanek stąd - jeśli ktoś będzie chciał to ewentualnie na Insta się podzieli i tyle.



Ale gdy ostatnio był artykuł o takim jakby rocznym podsumowaniu klubu recenzentki wizaż to było tak , że zostały przedstawione sylwetki kilku z recenzentek i każda z nich jest aktywna na Instagramie - a można było też dać odnośniki do profili wizażanek z KWC i od razu byłoby milej.


Ja Insta zakładać nie zamierzam mi wystarczy tylko i wyłącznie wizaż
__________________
małe-wredne-kochane//zaraszlakmnietrafi
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 158 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
maladaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując