Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-02-14, 19:29   #1505
saraklara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Monika28041984 Pokaż wiadomość
Hej mój lekarz powiedział że żadnych ekscesow przez 6tyg

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------


Witaj
Mój mąż mówi to samo haha ja szukam myślę i myślę...
Ogólnie ma być wygodnie więc myślę że może być wygodna bluzka czy koszula zapinana z przodu 😊ja mam zabieg przed tobą 02.03 w sobotę 😁😁
O to super ,że masz też na dniach operację
Będzie man raźniej w bólowych cierpieniach,chocia ż mam nadzieję ,że nie będzie tak strasznie,...oby

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
W sieciówkach można kupić, na przykład w H&M. Ja moją kupiłam w Oysho. Możesz mieć jakąś bluzkę, czy coś, ale tak szczerze to ja gdy byłam w klinice to wszystkie dziewczyny miały piżamy. Tą piżamę to i tak miałam na sobie tylko przed operacją, bo musiałam się przebrać zanim weszłam na oddział, a potem leżałam w bandażu i jednorazowych majtkach, które dostałam. Tak bolało, ze nawet nie myślałam o ubraniu piżamy ponownie.


Cinamona, ja też regularnie mam takie koszmary. Implant chodzi po całym ciele i mogę go przesuwać. Ciekawe skąd to się bierze. Dla mnie to straszne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



Ja bym uwazala do 3 miesiecy. Bez mocnego ugniatania czy sciskania. Po co potem zalowac. Wiadomo, ze dotykac mozna, ale jednak troche lepiej uwazac.


Sent from my iPhone using Tapatalk

No to muszę polatać po sieciówkach, a ja w bieliźnianych szukałam ,a tam same takie babcine
Mi pani z kliniki mówiła że po op.mnie ubiorą w moją piżamką dla lepszego samopoczucia i komfortu
__________________
Op.04.03.19
SEBBIN TF 335cc
A.K.Katowice
saraklara jest offline Zgłoś do moderatora