Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aktualny Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za darmo!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 19:19   #110
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Nowość w wizaz.pl! Dołącz do klubu recenzentki i testuj nowości kosmetyczne za

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
No nie do końca tak jest - był taki czas, że niektóre dziewczyny dostawały regularnie, a ja nie - a problemów z pocztą nie miałam i nie mam, zawsze maile do mnie dochodzą. Teraz gdy one nie dostają, to ja np. jestem w grupie odbiorców - wydaje mi się, że Wizaż to po prostu zmienia, naprawdę nie każdy to dostaje, z newsletterem to chyba nie ma nic wspólnego, bo wtedy, gdy nie dostawałam info o testach spoza Klubu, to dostawałam inne, chociażby te odnośnie wyników po zakończeniu całej akcji testerskiej .


Natomiast szkoda, że Wizaż odszedł od tego testowania tylko ''dla wybranych'' - jak już wspominała maladaga, byłoby to świetne w przypadku testów produktów na konkretne problemy skórne czy tez testy produktów dla kobiet dojrzałych - bo potem są takie kwiatki, że ktoś z cerą mieszaną testuje krem dla skóry bardzo suchej i atopowej, a dwudziestolatka testuje kremy przeciwzmarszczkowe
Tyle że te testy dla wybranych, były dawane losowo a nie, że jak mam sucha cerę to zapraszają mnie do kremu nawilżajacego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując