Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-19, 18:51   #10
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: głupie pytanie ;p Podkład a fluid ;)

Cytat:
Napisane przez rambo
co do rozprowadzania podkladu, ja rozprowadzam zawsze tak, żeby nie było go widać, wykonując różne dziwne i skomplikowane ruchy
Co do kremu - dużo zależy od twojej cery, jeśli jest mieszana lub tłusta podkład na pewno spłynie pod wpływem tłustego kremu, jeśli masz cerę normalną dobrym rozwiązaniem może okazać się lekki krem + baza pod podkład. Jeśli masz cerę suchą polecam dobry krem nawilżający, ale nie koniecznie tłusty, szczególnie teraz kiedy robi się cieplej - bo niestety nawet przy cerze suchej tłusty krem + wysoka temperatura = świecąca buźka

Napisz trochę więcej na temat swojej cery, a ja lub inne wizażanki postaramy się ci pomóc
w ogóle dzieqje za odpowiedz [wyczerpującą baaaardzo ]
A jeśli chodzi o moją cerę to nie wiem jak ja określić. Ponieważ gdzieniegdzie mam małe wypryski [niestety mam manie wyciskania musze sie powstrzymać] no co za tym idzie blizny od wyciskania. Jeśli nakładam [zazwyczaj] "fluid matujący" to moja cera gdzieniegdzie jest po prostu sucha i widać podkład.
A jeśli mam czystą cerę to jest ona normalnie nawilżona. Nie wiem może stosuję za dużo tego fluidu [zapewne tak jest bo mam obseje na pukncie swojej cery no i włosów też ale to inna historia]
nie wiem jak nakładać puder [przyznaje się bez bicia ] Czy dużymi okrężnymi ruchami czy wklepywać czy może rozsmarowywać tuż przy sobie takimi małymi ruchami ?
Mam ogromny problem z cerą [pomimo tak młodego wieq ] Już nie wiem co z nią robić dlatego wszelkie niedoskonałości ukrywam pudrem. [ bynajmniej probuje] ale zazwyczaj jest tak że po prostu mam twarz w plamach a wydaje mi się że mam kolor i podkład dobrze dobrany...
Juz nie wiem sama
Reasumując myślę że mam cerę mieszaną właśnie.
__________________

Nie chcę się z Ciebie budzić


Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując