Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-09, 10:15   #2952
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
W końcu chyba znalazłam odpowiedni wątek

Zaczynam dopiero z hybrydą, dzisiaj pierwszy raz robiłam i potrzebuję pomocy.

Kupiłam Semilac 5w1 i jak dla mnie jest zbyt gęsty, ciężko rozprowadza się go na paznokciach i nie jestem w stanie nałożyć cienkiej warstwy. Czy zwykłe bazy i topy są rzadsze? Może niepotrzebnie kupiłam produkt 5 w 1.

Czy lepsze są lakiery Neonail, SPN czy Semilac? Które są rzadsze? Ogólnie planowałam dokupić bazę, top i jakiś kolor Semilac, ale skoro ten co mam jest taki gęsty to może jednak wybiorę inną firmę. W salonie robiono mi paznokcie lakierami SPN i wydawały się być rzadsze i łatwiejsze w nałożeniu.

Szukam też lampy. Mam zwykły mostek 9W. Upatrzyłam kilka, ale może polecicie jakąś fajną?
Zwróciłam uwagę na Neonail Lampa LED 22W/48 (taki jakby szeroki mostek) i Semilac Lampa UV LED 24/48W.

Czyli ogólnie potrzebuję dokupić dobrą lampę, bazę, top i szukam rzadszego lakieru




Edit:
Już wszystko kupiłam (wybrałam lampę Semilac oraz bazę i top SPN).
Hej U mnie minął rok, od kiedy robię sobie sama hybrydę.Do zakupu skłoniła mnie pandemia i troszke więcej czasu dla siebie Lampę wybrałaś bardzo dobrze.Ja mam LED UV 36W Semilac Diament i świetnie utwardza.Co do Semilac 5w 1.Faktycznie jest gęsty i trzeba nauczyć się z nim pracować.Kupiłam go na samym początku swojej przygody - z ciekawości.Miałam już inne lakiery z Semilac .Też na początku było trudno-wymaga troszkę więcej pracy przy rozprowadzaniu niz zwykła hybryda.Na początku wyszły mi taaakie grubeAle za to jakie mocne!Nie zrażaj się, jak poćwiczysz na zwykłych hybrydach nakładać cienko warstwy, to i takim "gęściochem" dasz potem radęŚwietnie sprawdza się on kiedy chcę mieć trochę dłuższe paznokcie bo super utwardza i chroni przed złamaniem.Co do rzadkości lakieru:po pewnym czasie przestaje to mieć znaczenie, ale faktycznie 5w1 to nie super łatwy początek
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując