Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 22:53   #636
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Skąd bierzecie Retin-A, czy jest jakiś zamiennik?

Cytat:
Napisane przez bogotta Pokaż wiadomość
zglasza sie fanka retinu-A ,stosuje go juz od 2 miesiecy ,moge szczerze powiedziec ze pokochalismy sie z retinkiem od pierwszego smarowanka.kocham jego konsystencje
cześć bogotta! to bardzo łagodnie się z Tobą obszedł ten retinek. Nasza miłość (Retinu i moja) jest na razie szorstka i opiera się głównie na rozsądku, ale wierzę, ze w końcu zakwitnie jak te kwiaty na wiosnę, która właśnie do nas zmierza

Cytat:
Napisane przez ~Gosienka~ Pokaż wiadomość
...pomozcie mi przetrwac ten "okres wysypu"-ide dzis na kolacje ze znajomymi...mam wlasnie maseczke mocno nawilzajaca,moze troszke mi pomoze. Z reszta zauwarzylam,ze na retinie syfki sa inne...ciezej je wycisnac,choc sa biale i sie same prosza i do tego goja sie dlugo-czy to normale? Wiem,ze nie powinnam ich ruszac,ale nie potrafie chodzic z takimi wykwitami..pomocy!

Dasz radę - jeszcze trochę i to minie. a tymczasem na wykwity BHA i coś z cynkiem, a na skórki bromelaina i masaż oliwką. Trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez bogotta Pokaż wiadomość
jprzyznam ze mialam nadzieje ze upieke 2 pieczenie na jednym palniku
A ja trzy: pierwsze zmarszczki, blizny, syfki i wzmocnienie mojej płytko unaczynionej cery. O, to cztery
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując