Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Natur House - jakieś doświadczenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-28, 16:59   #22
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

byłem dziś w NH i NIC NiE SCHUDŁEM, ANI NIE PRZYTYŁEM. Waga jest taka sama, co do grama! w tamtym tyg było 92,4kg teraz tez 92,4kg... nie do uwierzenia.

a przeciez moja dieta to same warzywa prawie, troche ponad 2000kc. wiec bilans jest -1000kc lub wiecej, poniewaz normanie potrzebuję troche ponad 3000 kalorii. do tego dochodza suplementy z NH, czerwona/zielona herbata i ruch/ćwiczenia/rowerek. I MIMO TO, nic nie schudłem...

tak jak mowilem, ja chyba naprawde musze isc do prawdziwego lekarza, do endokrynologa tez bo chyba faktycznie mam cos z ta tarczyca.. albo nie wiem juz sam. skoro normalna zdrowa dieta i ruch + odpowiednie suplementy nie daja efektow, to ze mna jest naprawde cos nie tak...

wiec jakby ktos mogl polecic jakiegos dobrego lekarza, czy dietetyka, czy jakiegos innego, ktory moglby mi pomoc, i jakie badania mam zrobic oprocz krwi, moczu, cholesterolu, tarczycy (robilem pare miesiecy temu) to bylbym wdzieczny.

dzis, jako ze wyjezdzam pojutrze na 5 dni na ferie, nie dostalem diety, bo nie bardzo moglbym ja kontrolowac. tzn dostalem diete, podobna do tej ktora mialem, ale zaczynam od czwartku przyszlego. dostalem tez fiolki ze szparagow, grzybow, cytryny, na zmniejszenie apetytu na slodycze.

pozdrawiam, i prosze o porady zostalo mi prawie 1,5 miesiaca, a ja nadal nie moge schudnac... to jest jakas masakra.
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując