Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-18, 15:35   #177
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Kuracje przeciwtrądzikowe kierowane przez Dermatologów

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
withi_as a jaki masz rodzaj trądziku? Z tego co widzę, dostałaś rozex więc trądzik różowaty, ale w sensie jak on się objawia? Grudki/ zaskórniki/ ropne wypryski?
Obecnie nie mam, ale przed antybiotykiem miałam ropne wypryski, takie podskórne 'wulkany' jak to się mówi. Naprawdę wierzę że ten antybiotyk mi pomoże, bo nie wspominam tamtych czasów zbyt dobrze. Jak patrzę na zdjęcia z czerwca (derma kazała mi robić zdjęcia porównanwcze) to w tym momencie uśmiecham się od ucha do ucha, bo widzę KOLOSALNE efekty, ale wtedy nie było mi do śmiechu - płakałam jak je zrzuciłam na laptopa i zobaczyłam w takim formacie ...

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze że się za to zabrałaś . Filtr mam ten sam, dośc szybko się po nim świecę, ale cóż nic na to nie poradzę. Ja w tej chwili na trądzik nie używam nic- w październiku chcę zrobić sobie tonik kwasowy. Obecnie myję twarz tylko pianką z białego jelenia, a noc krem do cery odwodnionej, i na dzień filtr.
Wychodzę z założenia że skóra ma to do siebie, że ma się zdrowo świecić, a mat jest objawem mało przeze mnie pożądanym W kolejce czeka filtr SPF 30 z Avene (pomarańczowa tubka), którego miałam próbkę i też się u mnie spisywał. Ten z IWOSTIN jest ok, na bank do niego wrócę

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
niestety po tetralysalu tradzik bardzo prawdopodobne że powróci i efekt będzie tylko chwilowy więc szczerze odrdzam truć wątrobe antybiotykiem
Niepotrzebnie mnie w tej kwestii uświadamiasz - zostałam od razu o tym poinformowana, robiłam ostatnio podstawowe badania u mojego lekarza i wątroba zdrowa jak nigdy, więc ok Co człowiek to inna historia, każdy organizm cechuje się swoją własną odrębnością, i można czytać i zatruwać głowę że tylu osobom antybiotyk nie pomógł, ale po drugiej stronie stoją ludzie, którzy zawdzięczają mu sporo. Ja jestem optymistką, jak wróci nawet 1/5 tego co było to i tak będę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Cześć Czy po miesiącu stosowania widzisz już jakieś efekty, jeżeli chodzi o rozjaśnienie przebarwień?
Ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, bo stosuję wiele rzeczy jak widać - tzn cała kuracja, tzn antybiotyk + ruch + zdrowe odżywianie + maści = myślę że to daje obecne efekty

Na pewno Acne-Derm mi nie zaszkodził. Teraz mam duży Differin i Rozex, jak wykończę to pewnie kupię znowu, tym bardziej że jest bez recepty. Czytałam że ma niby rozjaśniać - mi cała buźka stopniowo się ujednolica
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując