Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kasia młoda duchem, a starsza metryką prowadzi mini-bloga!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 12:51   #12
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Kasia młoda duchem, a starsza metryką prowadzi mini-bloga!

Wpadłam na pomysł, aby pokazać Wam swoją toaletkę.


Uważam że każda kobieta powinna mieć coś takiego, ponieważ Świadome Piękno jest zaplanowane i zorganizowane!


Cała szafka (ma 4 koszyki) jest przeznaczona do moich kosmetyków.

W najniższym koszyku są kosmetyki zapasowe, których na razie nie mam zamiaru używać.

W drugim od dołu są produkty do włosów (olejki, odżywki, produkty do stylizacji).

Pierwszy i drugi koszyczek to kosmetyki kolorowe oraz akcesoria do nich. W tych koszyczkach jest lekki misz-masz, ale staram się utrzymywać w nich porządek i mieć rzeczy które chociaż raz po raz używam.
Co jakiś czas robię przegląd toaletki i niepotrzebne rzeczy wyrzucam, albo przenoszę do kuferka. W kuferku trzymam kosmetyki których przez dłuższy czas nie będę używać (np. za ciemne po lecie podkłady, czy cienie do powiek które już mi za bardzo nie odpowiadają).


Na toaletce stoją kosmetyki których używam najczęściej.
Jest tam także organizer-drzewko na biżuterię oraz moje 2 ulubione perfumy (resztę perfum używam okazjonalnie, więc są bardziej schowane).

Nie wiem czy widać na zdjęciu, ale przekrój moich kosmetyków kolorowych jest bardzo zróżnicowany prowadzi od niższych półek (np. Catrice i Pierre Rene) do wyższych (Estee Lauder, Guerlain).
Nie wybieram kosmetyków ze względu na cenę i markę, ale ze względu na właściwości, dlatego na każdej półce cenowej mam swoich ulubieńców z którymi się nie rozstanę. Przykładem mogą być tutaj tusze MaxFactor które biją wg mnie wszystkie górno półkowe.


A Wy jak macie zorganizowane kosmetyki? Starczy Wam kosmetyczka, czy macie podobnie jak ja całą toaletkę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toaletka.jpg (114,8 KB, 50 załadowań)
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód


Edytowane przez thefit
Czas edycji: 2014-11-08 o 12:53
thefit jest offline Zgłoś do moderatora