Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-21, 13:35   #3279
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
echh a ja w tym roku nie napiję się żadnego świątecznego piwa

W tym roku pierwszy raz będę miała ciętą, żywą choinkę i zastanawiam się kiedy najlepiej ją kupić
A jak nie można to chce się najbardziej prawda?

I u nas pierwszy rok z żywą choinką!!!

[QUOTE=martyna_tina;873467 12]
Skończyłam czytać kolejną książkę - tym razem "Dwanaście życzeń". Zakochałam się już w samej okładce, ale treść mnie nie powaliła. No i absolutnie nie jestem pruderyjna, ale gdy w książce o takiej otoczce wyskakuje ni stad, ni zowąd, teks o "lizaniu cipki", to jednak zawiesza mi się system /QUOTE]

Nie oceniaj książki po okładce nabiera tu idealnego znaczenia
I nie bylo nudy Martyna..


Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, my tez kupilismy rok temu jodłę tydzień przed swietami i stała nam dobry miesiąc zanim oklapła...w tym roku tez pewnie padnie na jodłe ale w tym roku będę mogła wybierać do bólu bo będziemy z tż je sprzedawać
Stała w wodzie? Jak często trzeba podlewać??
Ej czad! Ja pomagałam 3 lata temu sprzedawać to było super

U nas będzie w tym roku kolorowa!
2 lata z rzędu była czerwono złota i już takiej nie chce

Ja sobie wymyślilam girlande i chce zaczepic ją na okno w kuchni i do tego lampki
A co wiecej nie wiem... w tamtym roku wycudowalam swiecznik wiec pewnie i w tym roku zrobię cos z tego. Napis xmas. I kransale co sama robiłam.
Niestety ale moja makaronowa choinka sie nie trzyma.. za wilgotne powietrze w naszym regionie
Kombinuje jeszcze żeby coś do sypialni wymyślić żeby był akcent swiat. I nie wiem czy coś do synka do pokoju...
Na korytarzu chcialam po prostu lampki na lustro ale nie ma kontaktu a kabla nie będę ciągnąć bo mały zaraz rozbroi..
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora