Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-15, 22:45   #3154
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez Knife_Girl Pokaż wiadomość
Ooo, nie wiedziałam, że jest wersja bezalkoholowa. Brzmi ciekawie Bardzo różni się w smaku?



Ja też jeszcze nie robiłam i nie próbowałam



I pizza i gofry wyglądają apetycznie



Cudne pizze Obie bym zjadła, ale chyba bardziej tę z tuńczykiem, bo dawno nie jadłam.

W piątek zrobiliśmy sobie grilla - białe kiełbaski posmarowane przed pieczeniem musztardą, cukinia, pieczarki, papryka, cebula (wymieszane z ziołami i oliwą), polędwiczki z kurczaka w ostrej marynacie. Do tego grillowany chleb z ziołami i mizeria z własnych ogórków.

Wczoraj wybraliśmy się z rowerami do Ojcowskiego Parku Narodowego a w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w odwiedzanej przez nas już nie raz karczmie. TŻ zamówił żurek z kiełbasą, ziemniakami i jajkiem i pierogi ruskie a ja sałatkę z grillowanym kurczakiem. Wszystko było pyszne
Załączam fotkę otoczenia tej restauracji - jest super zadbane, mnóstwo zieleni i kwiatów Mają nawet mały staw.

Dziś, z okazji rocznicy ślubu moich rodziców, zabraliśmy ich do ulubionej pizzerii. Zamówiliśmy 4 rodzaje pizzy, w tym jedna calzone. Ale się objedliśmy i jeszcze zostało do zabrania ze sobą
Wg mnie byl nawet minimalnie lepszy [emoji39] zrobiony na bazie proseco 0.0 z biedry oraz syropu aperol spritz marki monin.

w ogole jestem taka glodna a u Ciebie tyle tutaj pysznosci [emoji7] i rzeczywiscie piekna okolica restauracji

ja wczoraj zabralam sie za robienie pulpetow z indyka, marchewki i cukini. Zrobilam ponad 40 i wieszosc zamrozilam bo sluza mi jak baza do awarynjego obiadu dla malej gdy nie ma nic dla niej. Reszte zjedlismy dzis na obiad w sosie wlasnym z koperkiem i smietanka oraz ziemniakami puree. dobre to bylo (po dosoleniu :p) ale wygldalo jak obiad ze szpitala wiec darowalam se fotke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora