Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Drogerie Polskie - cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-14, 12:22   #11
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Drogerie Polskie - cz. I

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Rozjaśnione włosy pewnie są zniszczone i z ubytkami,sama takie mam-to znaczy,teraz pofarbowałam je już na swój naturalny,czarny kolor,ale ich faktura nadal jest po rozjaśniaczu.Na moje włosy najlepiej działa Kallos Protox(proteinowy) i Blueberry(emolientowy,z świetnym olejem awokado),z całego serca polecam Miałam również Banana i Omegę,ale nie robią szału,zwłaszcza banan nie zrobił mi nic z włosami dobrego.
To zastanowię się nad tą Blueberry i najwyżej będę jak odżywkę stosować, żeby wykończyć ten litrowy słój.

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
U mnie w zeszłym roku chyba była jedna - wtedy dopiero się dowiedziałam, ze istnieje taka sieć
Istniała b.krótko z prostego względu - na rynku malutkiego miasteczka, w odstępie ok 50 m otwarli 3 drogerie.. Laboo, Jasmine i własnie te DP.. pierwsze splajtowały drogerie
No tak konkurencja jest ogromna, więc dana sieć musi mieć coś czego nie ma inna i co przyciągnie klientów.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Mieli najfajniejszy dział papierniczy, zawsze kupowałam tam opakowania na prezenty, bo tanie jak barszcz i ładne były
Z kosmetyków były marki mało dostępne w sieciówkach- np. Celia, Joko.

Dziewczyny, widzę w gazetce Semilac. Czy któraś z Was była w Katowicach i potwierdzi? Czy mają może wzorniki z kolorami lakierów? Wybieram się w tygodniu, ale może ktoś już wie
A tak były, ja znowu kupowałam tam kartki okolicznościowe bo tanie w księgarniach to jakieś chore ceny mają na takie rzeczy :/ Zaszłam tam niedawno i znowu otwarli coś podobnego w tym miejscu. Celie, Delie itp. można kupić w Outlecie kosmetycznym na 3 Maja, który niedawno otwarli i jest prawie na przeciwko z DP

Lakiery są jak najbardziej, ale wzornika nie kojarzę Opakowanie ma chyba nalepkę z kolorem i numerkiem czy tam nazwą. Fajnie że są ale nie widziałam reszty sprzętu do nich :P

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2015-12-14 o 12:24
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując