Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - CV, list motywacyjny, życiorys, podanie o pracę - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 13:24   #398
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 502
Dot.: List motywacyjny - ważne pytania

Cytat:
Napisane przez DotykTwoj Pokaż wiadomość
Witam!
Właśnie mam zamiar zabrać się do napisania listu motywacyjnego, mam jednak parę pytań. Mam 20 lat jestem po szkole ogólnokształcącej a moje doświadczenie zawodowe opiera się o aktualną prace w firmie z "roślinnością". Jest to praca fizyczna - jako że nie mogłam znaleźć nigdzie pracy została mi jedynie ta oferta. Dojeżdżam rowerem 15 km jest to męczące + praca fizyczna i przy chemikaliach wracam dokłądnie walona z nóg (codziennie musze smarować i okąłdy robić bo wyglądają jak u HOBBITA...) - stąd pytanie czy do listu motywacyjnego dodawać informacje o aktualnej pracy(w CV mam zawarte)? Papiery chce składać do pracy na stanowisko sprzedawca - firma mediaexpert jestem obyta w nowinkach technologicznych etc. ponieważ jest to jedno z moich głównych zainteresowań, jednak nie mam doświadczenia zawodowego (no i brak hajsu na kupowanie takich nowinek ). Co głównie powinnam umieścić w takim liście bez doświadczenia? Dodam że chciałam iść do szkoły informatycznej, gdzie na pewno wiele wyniosłabym o komputerach co by na pewno plusowało - ale niestety nie otworzono kierunku. Głównym zainteresowaniem jest grafika komputerowa, ogólnie jestem "informatyczna" nie mam problemu z rozwiązywaniem problemów komputerowych, jak zawsze do domu potrzeba kupic sprzęt - bądź siostry chcą coś kupić biorą mnie ze sobą na zakupy bo mniej więcej się na tym znam.
W ogłoszeniu jest tak:
Od kandydatów oczekujemy:

chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętności pracy w zespole
łatwości w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralności

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenia w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta



Dziękuję z góry za odpowiedzi i wszelkie wskazówki.
Ja bym wspomniała o kompetencjach miękkich, które obecnie pomagają Ci w pracy na aktualnym stanowisku. Coś w stylu: moja obecna praca nauczyła mnie (i tutaj właśnie) radzenia sobie w sytuacjach związanych ze stresem, pracą z ludźmi (klientami, współpracownikami) itp. Na pewno wspomnij też o swoich zainteresowaniach
saab_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując